W OFERCIE

Okulista nie tylko zmierzy ostrość Twojego wzroku, ale dokładnie przebada Twoje oczy - bo problemy ze wzrokiem mogą być różnego rodzaju. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie korekcję wzroku - okulary albo soczewki kontaktowe - bo każdy ma inne potrzeby.

Dopasujemy oprawkę idealną dla Ciebie - okulary to nie tylko korekcja wzroku, ale część Twojego ubioru. Sprawdź jak świetnie możesz w nich wyglądać.

Wybierzemy odpowiednie soczewki okularowe - bo oprawka to nie wszystko. To jak będziesz widzieć w swoich nowych okularach zależy od soczewek okularowych. "Szkło" a "szkło" to zupełnie różne rzeczy.

Idealnie zgramy soczewki okularowe z oprawkami i Twoimi oczyma - bo nie wystarczy tylko "szkła oprawić".

Zadbamy, by Twoje okulary służyły Ci jak najdłużej i jak najlepiej - bo Twoje zadowolenie to nasz najlepsza reklama.

Soczewki progresywne


Soczewki jednoogniskowe
Każda soczewka pozwala na korygowanie wzroku, w celu dobrego widzenia widzenia w dali lub w bliży.

Soczewki dwuogniskowe
posiadają dwa, wyraźnie widoczne segmenty. Górny segment zapewnia prawidłowe widzenie w dali, a dolny, mniejszy segment, widzenie w bliży. Brak widzenia na odległości pośrednie.

Soczewki do bliży i odległości pośrednich
Idealne rozwiązanie do bliskich i pośrednich odległości.

Soczewki do bliży i odległości pośrednich znajdują zastosowanie wewnątrz pomieszczeń, oferując wyjątkowy komfort użytkowania podczas takich czynności jak czytanie, czy praca przy komputerze. Specjalna konstrukcja zapewnia duży zasięg i wyjątkowo szerokie strefy widzenia w bliży. Soczewki eliminują konieczność częstej zmiany pozycji głowy i chronią oczy przed zmęczeniem. Polecane są do zajęć wymagających większego zasięgu widzenia niż w tradycyjnych soczewkach do bliży.

Soczewki do bliży i odległości pośrednich są dostępne w następujących konstrukcjach:

Addpower 60: idealne soczewki zastępujące tradycyjne okulary do czytania, oferujące wsparcie widzenia w bliży. Wartością dodaną soczewek jest zwiększenie zasięgu i panoramiczności widzenia. To czyni z soczewek Addpower 60 dobre rozwiązanie dla osób, które lubią dużo czytać i oczekują większego zasięgu ostrego widzenia.

Tact 200: oferują wyjątkowo szerokie pole widzenia do bliży i odległości pośrednich, zapewniając zasięg widzenia aż do 200 cm, co sprawia, że świetnie sprawdzają się w pracy przy komputerze, ale nie tylko. Zalety soczewek Tact 200 docenią również przedstawiciele wyspecjalizowanych zawodów, oczekujący maksimum swobody oraz naturalnego widzenia.

Tact 400:  idealne rozwiązanie dla osób, które podczas pracy często muszą przenosić wzrok z bliży na większą odległość (do 400 cm). Przykładem może być tutaj menedżer pragnący utrzymać kontakt wzrokowy ze swoim audytorium podczas spotkania lub prezentacji, architekt, a także wielu innych przedstawicieli różnych zawodów. To także doskonały wybór dla prezbiopów, korzystających podczas pracy z soczewek progresywnych i odczuwających ograniczyną szerokość pola widzenia. Soczewki Tact 400 oferują maksymalna swobodę widzenia w bliży i odległościach pośrednich.

Soczewki progresywne
Chciałbyś poczuć swobodę  jaką daje możliwość ostrego widzenia na każdą odległość i w każdym kierunku. Chciałbyś czuć się komfortowo wchodząc po schodach, bez problemu patrzeć na rzeczy znajdujące się w różnej odległości. Bez względu na to co robisz: pracujesz, odpoczywasz, uprawiasz sport czy zajmujesz się swoim hobby.

To powód, dla którego Twój optyk poleca Ci progresywne soczewki Hoyalux firmy Hoya, które gwarantują:

- Szerokie pole wiedzenia na każdą odległość
- Minimalne zniekształcenia oraz stabilizację obrazu (wyeliminowany efekt ”pływania obrazu“)
- Uczucie pewności w każdej sytuacji (np. podczas schodzenia po schodach)
- Płynne przejścia pomiędzy dalą a bliżą

W ostatnich latach Hoya prowadziła bardzo intensywne prace w zakresie udoskonalania soczewek progresywnych. Największym osiągnięciem jest rodzina soczewek progresywnych Hoyalux iD Free Form, które łączą w sobie unikalną konstrukcję progresywną umieszczoną na przedniej i tylnej powierzchni soczewki. 

Soczewki Indoor Soczewki dla dzieci Trivex


Wady wzroku
Astygmatyzm Krótkowzoczność Nadwzroczność Prezbiopia


Powłoki antyrefleksyjne
Hard Hva Hvll Shv

PARTNERZY HANDLOWI