MATERIAŁY

Materiały firmy Hoya to zaawansowane technologicznie, najwyższej jakości produkty, umożliwiające wykonanie estetycznych soczewek, zapewniających maksymalny komfort widzenia.

Przez wiele lat, szkło było preferowanym surowcem do produkcji soczewek optycznych. Mimo, że nie jest materiałem lekkim, może być cięte praktycznie do każdej mocy korekcyjnej, jest odporne na zarysowania i przejrzyste. Podobnie jak w przypadku materiałów organicznych, własności szkła można dodatkowo poprawić stosując szereg różnych barwień i powłok, dostosowując w ten sposób wygląd okularów do różnych trendów i stylów użytkowania.

W ostatnich latach, osoby noszące okulary stały się znacznie bardziej wymagające. Oczekują lżejszych i cieńszych soczewek, zwiększających komfort użytkowania. Firma Hoya odpowiedziała na te oczekiwania opracowując soczewki organiczne o wyższych wartościach współczynnika załamania światła. Obecnie firma Hoya oferuje zarówno soczewki organiczne, jak i mineralne, z możliwością stosowania różnego rodzaju uszlachetnień.

Doskonałe własności soczewek organicznych

Soczewki organiczne o wysokim współczynniku załamania światła mają bardzo wiele zalet. Nie jest więc zaskoczeniem, że produkty oferowane przez firmę Hoya to w głównej mierze wysokoindeksowe soczewki organiczne, które poza doskonałymi parametrami optycznymi, są wyjątkowo lekkie, cienkie i odporne na zarysowania.

Dla nas, określenie "doskonałe" nie oznacza granicy możliwości. Bez względu na rodzaj oferowanych przez nas rozwiązań, kluczową kwestią jest sprostanie oczekiwaniom i potrzebom klientów, dlatego wciąż dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jeszcze lepsze.

W połączeniu z modnymi oprawkami, atrakcyjnymi i funkcjonalnymi barwieniami oraz szeroką gamą powłok, soczewki organiczne firmy Hoya kojarzą się jednoznacznie z wyborem najlepszych i najbardziej eleganckich produktów.

Materiały organiczne firmy Hoya:

Eyvia 1.74 - piękne spojrzenie zasługuje na najcieńsze soczewki

Przy zakupie nowych okularów priorytetem jest dobre widzenie, a Twoje oczy zasługują na jego najwyższą jakość. Jednakże żyjemy w świecie, w którym równie ważny jest modny i atrakcyjny wygląd. A im cieńsze są soczewki w Twoich okularach, tym bardziej elegancko i atrakcyjnie wyglądasz.

Dlatego z ogromną przyjemnością przedstawiamy nowe, supercienkie soczewki wykonane z materiału Eyvia 1.74, dostępne wyłącznie w połączeniu z najlepszymi konstrukcjami okularowymi, oferowanymi przez firmę Hoya.

Zalety

Eyvia 1.74 to synonim naturalnego widzenia i eleganckiego wyglądu. Te ultracienkie soczewki eliminują efekt powię szenia bądź pomniejszenia oczu w okularach i zapewniają ich naturalny wygląd, dzięki czemu są doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających wyższe wartości korekcyjne. Dodatkowym atutem jest ich wyjątkowa lekkość, która zapewnia tym samym doskonały komfort użytkowania.

Ogromną zaletą soczewek Eyvia 1.74 jest także możliwość nieograniczonego wyboru modnych opraw.

Dla kogo

Szczególnie polecany dla osób posiadających wysokie moce korekcyjne, którym zależy na wysokim komforcie widzenia i estetyce wyglądu.

Charakterystyka :

- Supercienkie, zapewniające estetyczny wygląd
- Wyjątkowo lekkie i komfortowe w noszeniu
- Bezpieczne i wytrzymałe
- Gwarancja ostrego, naturalnego widzenia
- Uniwersalne w wyborze oprawy
- Dostępne wyłącznie w połączeniu z najlepszymi konstrukcjami i uszlachetnieniami


Eynoa 1.67 - wybierz to, co najlepsze

Eynoa 1.67 to niezwykle trwały i wytrzymały materiał o doskonałych parametrach optycznych, umożliwiający wykonanie cienkich, lekkich i estetycznych soczewek.

Zalety

Soczewki wykonane z materiału Eynoa są niezwykle cienkie i lekkie. Charakteryzują się również się dużą wytrzymałością na rozciąganie oraz odpornością na działanie wysokiej temperatury. Mocne i wytrzymałe idealnie nadają się do wiercenia i rowkowania, a zatem można je stosować w oprawach typu „patent” i „żyłka”. Soczewki wykonane z materiału Eynoa 1.67 posiadają w standardzie powłokę antyrefleksyjną Hi-Vision View Protect, zapewniającą niebywały komfort widzenia i łatwość czyszczenia. Istnieje również możliwość podwyższenia standardu soczewek poprzez nałożenie supernowoczesnej, super odpornej na zarysowania powłoki antyrefleksyjnej Hi-Vision LongLife lub Super Hi-Vision.

Dla kogo

Szczególnie polecany dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki wyglądu, oczekujących cienkich i lekkich soczewek, zapewniających bezkompromisowy komfort widzenia.

Charakterystyka

- Umożliwia wykonanie cienkich i lekkich soczewek
- Wyjątkowo wytrzymały i elastyczny
- Odporny na działanie wysokich temperatur
- 100% ochrony przed promieniowaniem UV

Eyas 1.60 - Materiał organiczny o indeksie 1.60

Eyas 1.60 to wytrzymały materiał o doskonałej przejrzystości i jakości optycznej, umożliwiający wykonanie cienkich i lekkich soczewek.

Zalety

Soczewki wykonane z materiału Eyas są cienkie, lekkie i wyjątkowo trwałe. Doskonała wytrzymałość materiału czyni go idealnym do stosowania w oprawach typu "patent" i "żyłka".

Dla kogo

Szczególnie polecany dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki wyglądu, oczekujących cienkich i lekkich soczewek, zapewniających bezkompromisowy komfort widzenia.

Charakterystyka

- Umożliwia wykonanie cienkich i lekkich soczewek
- Idealny do stosowania w oprawach typu "patent" i "żyłka"
- Wytrzymały i elastyczny
- Zapewnia wysoki kontrast widzenia dzięki liczbie Abbego 41
- Odporny na działanie wysokich temperatur
- 100% ochrony przed promieniowaniem UV

PNX 1.53 - bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Zalety

Bezpieczeństwo dziecka jest dla rodzica niewątpliwie sprawą najważniejszą. Jego samodzielność, kreatywność i nieposkromiona energia, stawiają przed rodzicami wciąż nowe wyzwania.

Soczewki okularowe przeznaczone dla dzieci, poza doskonałą korekcją, powinny gwarantować bezpieczeństwo i swobodę, tak aby dziecko nie czuło się w żaden sposób ograniczane ze względu na to, że nosi okulary.

Takie właśnie są soczewki PNX 1.53 – wyjątkowo wytrzymałe, trwałe, elastyczne i odporne na działanie różnego rodzaju substancji chemicznych. Ponadto są bardzo lekkie, co dla dzieci ma niebagatelne znaczenie. Soczewki PNX 1.53 wytrzymują uderzenie stalowej kuli o wadze 1 kg, upuszczonej z wysokości 1,2 m, więc tym bardziej nie straszne im skate parki i place zabaw. To gwarancja bezpieczeństwa najmłodszych, nawet podczas najbardziej szalonych ewolucji.

- Idealny wybór dla każdego; szczególnie dla dzieci, osób aktywnych i miłośników sportów ekstremalnych
- Bezpieczeństwo na co dzień, w każdej sytuacji
- 100% pewności i niezawodności
- Najwyższa jakość i przystępna cena

Dla kogo

Idealne soczewki dla każdego, a zwłaszcza dla dzieci, osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport oraz pracujących w ryzykownych zawodach.

Charakterystyka

- Wytrzymały na uderzenia
- Pozbawiony naprężeń, co zapewnia doskonałą jakość widzenia
- Wyjątkowo lekki
- 100% ochrona przed promieniowaniem UV
- Przejrzysty
- Liczba Abbego 43

Soczewki fotochrmowe

Inteligentne soczewki

Soczewki fotochromowe dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniają z niesamowitą szybkością, w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie. Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania.

PARTNERZY HANDLOWI